Naruto Senpuu - Gra PBF Naruto

Naruto Senpuu - Gra PBF Naruto


#1 2009-08-18 19:24:43

Naruhiko Sekine

Shodaime Sage Konoha // Lider klanu Seichuu // Game Master

Skąd: mam taką moc???
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 673
Punktów :   
Żywioł: Wszystkie + Youton i Jinton
Pieczęć: Kyuuin lv.4
Zaawansowane umiejętności: Senjutsu || Mizuhada lv.5
Funkcja na forum: Administrator
Ryo: 408.000
WWW

Co mam robić po zarejestrowaniu?

Zarejestrowałeś się i nie wiesz co zrobić? Oto wątek wprost dla Ciebie. Proszę, przeczytaj.

Zanim zarejestrujesz się na forum przeczytaj Regulaminem, który możecie ujrzeć po kliknięciu w opcję "Rejestracja". Gdy już wykonasz tą czynność przejdź do poniższych punktów.

1.Po zarejestrowaniu należy zajrzeć do działu Start Gry i przeczytać wszystko od A do Z jak zacząć grę. Po wykonaniu przejdź do pkt 2.

2. Personalne By przejść do pkt 3 musisz się zapisać do wioski i do klanu(do klanu nieobowiązkowo), by inni znali twoje pochodzenie. Każdy gracz należący do klanu dysponuje Kekkei Genkai, lecz dopiero po osiągnięciu Rangi genina. Co do waszej wioski, to po zapisie do niej możecie osiągać jak najwyższą rangę, by móc uczestniczyć w Radzie Wioski, w której debatować można od rangi Członka Rady wioski wzwyż(po za liderem organizacji takich jak Anbu, Akatsuki czy 7MM). Po zdobyciu swoich danych personalnych przejdźcie do Pkt 3.

3. Po zapisaniu się do klanów i wioski stwórz swoją Kartę postaci Tutaj. Wzór na jej treść znajduje się w środku działu. Następnie przejdź do pkt 4

4.W Akademii możecie rozwijać swoje doświadczenie shinobi. Po wybraniu sobie umiejętności i zdaniu Egzaminu na Genina, możecie dalej się rozwijać.

5.By osiągać wyższe rangi musicie zdawać Egzaminy.

UWAGA!! Do wszystkich Kage , Senninów i Egzaminatorów
Ja prowadzę pierwszy Egzamin na Genina. Wy tylko się na nim wzorujecie żeby wiedzięć o co chodzi. Tylko nie róbcie takich samych pytań...


http://i34.tinypic.com/9sw3gl.jpg



Goście, Jeśli podoba Ci się forum to daj plusa, a jeśli nie to napisz w Propozycjach czego brakuje, ja to zrobię i wtedy daj plusa

Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta opisy z dłonią na myszce. Nie próbuj zdejmować ręki, już za późno .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl