Naruto Senpuu - Gra PBF Naruto

Naruto Senpuu - Gra PBF Naruto


#1 2009-08-14 14:10:32

Naruhiko Sekine

Shodaime Sage Konoha // Lider klanu Seichuu // Game Master

Skąd: mam taką moc???
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 673
Punktów :   
Żywioł: Wszystkie + Youton i Jinton
Pieczęć: Kyuuin lv.4
Zaawansowane umiejętności: Senjutsu || Mizuhada lv.5
Funkcja na forum: Administrator
Ryo: 408.000
WWW

Klan Yamanaka

Klan Yamanaka - charakterystyczna technika tego klanu to Shintenshin no Jutsu. Przedstawiciele potrafią za pomocą czakry (dotyku lub jak w przypadku walki na chunnina Ino – poprzez DNA) wkraść się swoją duszą do umysłu przeciwnika umożliwiając również ruchy skradzionym ciałem, zaś właściwe wegetuje bez możliwości obrony lub jakiegokolwiek ruchu. Podczas wtargnięcia ciało przeciwnika musi stać nieruchomo, gdyż w razie gdyby członek klanu nie trafił w cel dusza może błąkać się w przestrzeni i powrócić po upływie 15 minut. Technika ta jest idealna do szpiegowskich misji, gdyż można niespostrzeżenie zawładnąć ciałem przeciwnika bez żadnych podejrzeń. Jednak nie ma rzeczy idealnych, tak tu są i te złe strony. Raniąc ciało z duszą Yamanaki prawdziwe odczuwa ten sam ból, co i to, na którym ta rana została zadana. Jedną z przedstawicieli rodu, jakie mogliśmy bliżej poznać jest Ino, dawna blond włosa przyjaciółka Sakury, później partnerka do kłótni o wszystko. Jest ekspedientką w kwiaciarni swoich rodziców.

Specjalizacje: genjutsu
KG: Kontrolowanie Umysłu

http://img108.imageshack.us/img108/3139/13as0.jpg


Kontrolowanie Umysłu



Jest to zdolność Klanu Yamanaka. Pozwala nam ona na zamienianie się umysłem z przeciwnikiem, lecz gdy za długo będziemy w ciele rywala możemy zginąć(max. można być w ciele przeciwnika 5 rund).

Genin:Reakcja:+2
Chuunin:Reakcja:+3
Jounin:Reakcja:+5
E.Jounin:Reakcja:+7
CRW:Reakcja:+10
Lider Organizacji:Reakcja+12
Sannin:Reakcja:+14
Kage/Sennin/Sage:^

Jutsu rangi D/C



Shintenshin no Jutsu: Jutsu zwane także "Mind transfer". Technika ta polega na wejściu w ciało przeciwnika i zawładnięcie nim. Lecz potem trzeba też wydostać się z ciała przeciwnika co nie jest tak prostą rzeczą jak się wydaje. Technika ma sporo wad. Jedną z nich jest to, że jeśli użytkownik nie trafi w ciało innego, jego umysł opuści jego ciało i przez parę minut nie będzie się ruszał. Dodatkowo trafienie w poruszający się cel jest praktycznie nie możliwe.

Chakra:45


Ranga:D



Zunou Jutsu: Jutsu podwaja nasz umysł. Pozwala nam na szybsze użycie uwolnienia z techniki Shintenshin no jutsu. Poza tym na jedną rundę ataki Genutsu do Rangi C nie działają na nas.

Chakra:35


Ranga:D



Kami Chakra:Do tego jutsu wymagane jest ścieńcie dużej ilości własnych włosów. Rozrzucając nasze włosy tak, aby były przy nas i biegły aż do przeciwnika. Następnie klękamy i transportujemy chakrę do włosów na podłożu. Wtedy przytrzymujemy przeciwnika i możemy go zaatakować bardzo łatwo, gdyż nie może on się ruszać przez jedną rundę.

Chakra:100


Ranga:C



Jutsu rangi B/A



Shintenshin Yamanaka Kunai(Wymyślona technika): Bardzo ciekawe Jutsu. Pozwala nam na zapieczętowanie w Kunai zamiany umysłów. Gdy trafimy tym kunaiem w rywala od razu zmieniamy się z nim umysłami.

Chakra:50 + Shintenshin no Jutsu = 95


Ranga:B



Tensouseishin No Jutsu: Zaawansowana technika Shintenshin no jutsu. Polega na zupełnie tym samym, tyle że w przypadku tej techniki możemy przenieść nasz umysł do większej ilości przeciwników(max.5). Trzeba jednak wcześniej podzielić nasz umysł.

Chakra:450


Ranga:A



Jutsu rangi S



Shinranshin no Jutsu: Jest to atutowe jutsu klanu Yamanaka. Polega ono na przejęciu kontroli nad ciałem przeciwnika.W tym przypadku osoba wykonująca tą technikę nie "przerzuca" swojemu umysłu do oponenta. Jest w pełni świadoma, a ofiara jest kontrolowana przy pomocy odpowiedniej pieczęci. Taka osoba jest świadoma, ale nie kontroluje swoich ruchów. Jest zdana na wole wykonującego technikę.

Chakra:860


Ranga:S


http://i34.tinypic.com/9sw3gl.jpg



Goście, Jeśli podoba Ci się forum to daj plusa, a jeśli nie to napisz w Propozycjach czego brakuje, ja to zrobię i wtedy daj plusa

Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta opisy z dłonią na myszce. Nie próbuj zdejmować ręki, już za późno .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransporte international busy Frankfurt gończy alpejski krótkonożny hodowla