Naruto Senpuu - Gra PBF Naruto

Naruto Senpuu - Gra PBF Naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-08-07 10:38:52

Naruhiko Sekine

Shodaime Sage Konoha // Lider klanu Seichuu // Game Master

Skąd: mam taką moc???
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 673
Punktów :   
Żywioł: Wszystkie + Youton i Jinton
Pieczęć: Kyuuin lv.4
Zaawansowane umiejętności: Senjutsu || Mizuhada lv.5
Funkcja na forum: Administrator
Ryo: 408.000
WWW

F.A.Q

P.:1. Jak grać?
Odp.:Jest to PBF Naruto, czyli gra forumowa. I gracie pisząc posty

P.2: Gra forumowa? To dopisze sobie Ryo, jutsu, ZU itp. i będę najlepszy.
Odp.: Chcesz? Spróbuj szczęścia lecz ja widzę wszystko. Zrobisz tak, dostaniesz perma i do widzenia.

P.3: Skąd wziąć Ryo?
Odp.: Ryo dostajecie za wykonane misje, a także za sprzedawanie swojej broni.

P.4: Czy mogę należeć do 2 klanów jednocześnie?
Odp.: Nie

P.5: Czy mogę mieć 2 ZU?
Odp.: Tak, ale nie więcej niż 2

P.6: Czy mogę mieć 2 KG?
Odp.: Nie

P.7: Czy mogę odejść z klanu?
Odp.: Tak, ale tylko edytując posta w którym pisaliście że chcecie być w klanie.

P.8: Czym jest spam?
Odp.: Spam to bezsensowna wypowiedź tylko po to, by nabić postów. Za to grozi warn.

P.9: Czy jako np. Genin mogę przystąpić do Egzaminu selekcji Jounin?
Odp.: Nie

P.10: Skąd wziąć więcej punktów statystyk?
Odp.: Punkty statystyk dostajecie za wykonane misje, za przyjęcie na siebie Zaawansowanej Umiejętności. Za każdą kolejną zdobytą rangę dostajecie plus 10 punktów do podzielenia pomiędzy 5 statystyk

P.11: Czy jeżeli osiągnę rangę Sennin to mogę być dalej Kage danej wioski?
Odp.: Oczywiśce. Nie musicie od razu rezygnować z funkcji Kage. Tak samo jest w przypadku Lidera Organizacji. Jeżeli osiągniecie później rangę Sannina , też możecie być Liderem Organizacji, tylko że na wyższym stopniu umiejętności.

P.12: Jaką będę miał/a rangę jeżeli nie będę w organizacji, a będę wyżej od CRW.
Odp.: Wówczas osiągniesz Rangę S. Lecz będzie to potwornie trudne. Zobaczycie w wymaganiach.

P.13: Skąd wziąć pkt szacunku?
Odp.: Punkty szacunku dostajecie za wykonane misje, za wygrane walki i przejście przez egzamin. Więcej w wątku Szacunek i Doświadczenie

P.14: Skąd wziąć pkt Doświadczenia?
Odp.: Tak samo jak Szacunek.

P.15: Co mam umieścić w Sygnaturze?
Odp.: W sygnaturze macie umieścić link do swojej KP. Zróbcie to tak: [url=Link do KP]Tutaj wpisujecie treść[/url]. Jeżeli chcesz mieć odnośnik do KP a nie wiesz jak to zrobić napisz na numer GG, który jest w stopce. W sygnaturze możecie umieścić historię swojej postaci.

P.16: Co zrobić, jeśli moja postać umrze?
Odp.: Jeżeli umrzecie idziecie do Kostnicy. Tam musicie zapoznać się o tym, co tam pisze. W ów wątku pisze wszystko co zrobić, jeśli umrzecie. Jeżeli natomiast jesteście ranni idziecie do Sali Operacyjnej. Operacja trwa w zależności od tego, jak poważne są rany.

P.17: Co jeżeli moja postać umrze, a następnie trawi do skupu ciał lub zostanie wskrzeszona przez użytkownika Rinnegana?
Odp.:Wówczas pozostaje wam tylko jedno. Iść do kostnicy, następnie piszecie do Admina z prośbą o zmiane nicku.

P.18: Co jeżeli Kage odejdzie z wioski?
Odp.: Wówczas przyznaje mu się rangę 1st Kage (zależy z jakiej wioski). Np. Hokage odejdzie z wioski, to wówczas dostaje rangę 1st Hokage. Jego następca wtedy dostaje II Hokage

P.19: A co jeżeli dołączy do Akatsuki?
Odp.: Wtedy dostaje rangę Missing-ninja, a dokładnie Missing Kage  (pol. Zaginiony Kage)

P.20: Czy jeżeli Kage odejdzie z wioski to nadal jest Moderatorem?
Odp.:Tak

P.21: Po czym poznać, że jeżeli umrę, co ze mną zrobi przeciwnik?
Odp.: Nie martw się! Jeżeli wasz rywal nie ma Rinnegana lub też nie jest Łowcą głów albo nie ma profesjii Jingou z ich stron grozi wam tylko (lub aż) śmierć.

P.22: Czy mogę zmienić ZU?
Odp.: Tak, ale tylko wtedy gdy napiszecie w odpowiednim wątku, że chcecie się pozbyć waszej starej ZU. Potem możecie się zapisywać na nowe ZU.

P.23: Czy będąc mieszkańcem Konohy mogę zapisać się np. do klanu Shiro?
Odp.:Tak

P.24: Nie jest napisane co ma Legenda w klanie. Jakie ma statystyki?
Odp.: Ponieważ nie mam ostatnio dużo czasu nie będę dopisywał w każdym klanie co ma legenda. Napiszę tylko że o 1 pkt więcej niż Sannin.

P.25: Czy mogę mieć więcej niż 1 umiejętność?
Odp.:Tak, możecie mieć 1 z Akademii i max 2, które są zapisane w ZU.


http://i34.tinypic.com/9sw3gl.jpg



Goście, Jeśli podoba Ci się forum to daj plusa, a jeśli nie to napisz w Propozycjach czego brakuje, ja to zrobię i wtedy daj plusa

Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta opisy z dłonią na myszce. Nie próbuj zdejmować ręki, już za późno .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzmniejszanie zdjęć komputery sucha beskidzka www.superkot.pl