Naruto Senpuu - Gra PBF Naruto

Naruto Senpuu - Gra PBF Naruto


#1 2009-10-03 15:03:07

Naruhiko Sekine

Shodaime Sage Konoha // Lider klanu Seichuu // Game Master

Skąd: mam taką moc???
Zarejestrowany: 2009-08-03
Posty: 673
Punktów :   
Żywioł: Wszystkie + Youton i Jinton
Pieczęć: Kyuuin lv.4
Zaawansowane umiejętności: Senjutsu || Mizuhada lv.5
Funkcja na forum: Administrator
Ryo: 408.000
WWW

Podział Egzaminów

Ponieważ na forum jest aż 6 egzaminów w ciągu całej gry, są one podzielone po połowie: 3 EW [Egzaminy Walczące] i 3 EP [Egzaminy Pisemne].

Egzaminy walczące: Te egzaminy będą polegać na tym, iż będą zapisy. Gdy zapisze się min. 6 osób Admin wybiera odpowiednią datę i godzinę do walk. Wtenczas są losowane pary walczące. Następnym krokiem, będzie iż każda para będzie musiała znaleźć sobie Egzaminatora. Każda walka odbywa się w tą samą datę. Osoba, która nie zjawi się, przegrywa walkowerem, a jej przeciwnik dostaję rangę bez wysiłku.

Egzaminy pisemne: To inna para kaloszy. Każda osoba zdaje go osobno w zupełnie innym terminie. Jednak musi się skontaktować z Egzaminatorem przez GG lub na CB. Wówczas zadawane są jej pytania z różnych dziedzin.

Egzaminy walczące to egzaminy na: Chuunina, Jounina i E.Jounina
Egzaminy pisemne to egzaminy na: Genina,CRW i Sannina


Egzaminy pisemne zdają Genini, CRW i Sannini. Jednak każda ranga odpowiada na pytania zupełnie inne

Genin: Na pytania z tematów lekcji
CRW: Na pytania z I cz. Naruto
Sannin: Na pytania z Naruto Shippuuden i Mangi Naruto.

Uwaga!!! Jeżeli będą w jakimkolwiek egzaminie takie same pytania Egzaminator dostaje bana na tydzień z możliwością na bana permanentnego. Natomiast ja sam przeprowadzę tenże egzamin .


http://i34.tinypic.com/9sw3gl.jpg



Goście, Jeśli podoba Ci się forum to daj plusa, a jeśli nie to napisz w Propozycjach czego brakuje, ja to zrobię i wtedy daj plusa

Czy wiesz, że 99% ludzi nienormalnych czyta opisy z dłonią na myszce. Nie próbuj zdejmować ręki, już za późno .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl